Překladatelská kancelář Mgr. Pavla Mašaráka vznikla v roce 2004. V roce 2014 byla přeměněna na společnost s ručením omezeným – MASARAK, s.r.o. Specializuje se na překlady z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny, zejména pak na právní a úřední překlady.

Firemní údaje

MASARAK, s.r.o.
Jakubská 1
602 00 Brno

IČ: 02810093
DIČ: CZ02810093 (plátce DPH)

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 82570

Kontaktní údaje

E-mail: info@masarak.cz
Telefon: 605 803 327
Datová schránka: gw3zuk

Bankovní spojení

Fio banka, a. s.
Číslo účtu: 2500567889
Kód banky: 2010
IBAN: CZ8920100000002500567889
BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX

Kde nás najdete

Naše kancelář se nachází v centru Brna na Jakubské ulici, která spojuje ulici Českou s kostelem sv. Jakuba na ulici Rašínově. Naproti vchodu do našeho domu je Palác Chlumeckých a známá restaurace Pegas.

Jakubská 1, Brno

Reference

Reference neposkytujeme, protože důsledně chráníme soukromí klientů. Specializujeme se na překlady právních textů, které jsou z povahy věci přísně důvěrné. Pracujeme pro náročné zákazníky, kteří dbají na kvalitu překladu a korektní přístup. O úrovni naší práce Vás rádi přesvědčíme prvním překladem nebo při osobním jednání. 

Mgr. Bc. Pavel Mašarák

Image

Soudní překladatel a tlumočník. Vystudoval germanistiku a historii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a obor Vyšší justiční úředník na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvoval Doplňkové studium pro překladatele právních textů na Univerzitě Karlově v Praze, studijní pobyt v Německu na univerzitě v Trevíru (Universität Trier) a několik specializovaných odborných kurzů pro překladatele. Po více než tříleté organizační, překladatelské a tlumočnické praxi v akademické instituci podporující česko-rakouskou spolupráci ve vědě (Austrian Science und Research Liaison Office Brno) se v roce 2004 začal věnovat překladu a tlumočení ve vlastní překladatelské kanceláři specializované na němčinu. V roce 2011 byl Krajským soudem v Brně jmenován soudním tlumočníkem pro německý jazyk.

Slibujeme

naprostou mlčenlivost   |   odpovědné nakládání s dokumenty   |   pečlivou práci na vysoké odborné úrovni   |   spolehlivé dodání ve sjednaném termínu